Winda przemysłowa

Winda budowlan0-towarowa

Windy pasażerskie i towarowe Alimak SE są zaprojektowane nie tylko jako nośniki dla ludzi w wielu zastosowaniach, ale także w obsłudze materiałów o ładowności do 2000 kg. Wszystkie windy Alimak są skonstruowane tak, aby przetrwały w najtrudniejszych warunkach.

Windy od Alimak Hek codziennie pokazują swoją zdolność do sprostania najtrudniejszym wyzwaniom, zapewniając niezawodny dostęp, zawsze i wszędzie, od silosów, kominów i kotłowni, poprzez magazyny, żurawie kontenerowe, szyby podziemne, kolumny kadłubowe i wieże wiertnicze.
System modułowy

Zwiększona wydajność dostarczana przez linię Alimak SE wynika po części z unikalnej modułowej konstrukcji samochodów, która zapewnia niezwykłe 30 różnych rozmiarów samochodów w zakresie standardowym. Wszystkie przemysłowe windy oparte są na różnych panelach ściennych wykonanych z samoblokujących się aluminiowych profili Alimak. Te panele ścienne spełniają różne potrzeby windy i umożliwiają dostosowanie konfiguracji podłóg i dachów.

  • Nie jest wymagany żaden zamknięty wciągnik ani szyb – oszczędność masy do 43 000 kg w porównaniu z innymi systemami
  • Napęd maszyny umieszczony w kabinie oznacza, że nie jest wymagana maszynownia
  • Modułowa konstrukcja, oferująca szeroką gamę rozmiarów i pojemności kabin
  • W pełni zbiorowy system sterowania windą
  • Wytrzymałe materiały: wytłaczane aluminiowe panele ścienne samochodu z ramą podtrzymującą kabinę i sekcje masztu ze stali ocynkowanej ogniowo. Wszystkie szafki elektryczne ze stali nierdzewnej i szafki do lądowania. Opcjonalne kabiny ze stali nierdzewnej
  • Szeroka gama opcjonalnych urządzeń i funkcji, zapewniająca odpowiedni sprzęt do każdego zadania
    System zdalnego monitorowania A3 umożliwia monitorowanie pracy windy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu oraz proaktywne wykrywanie usterek w przypadku ich wystąpienia w celu uniknięcia przestojów.
tpl 500 winda